Залишатися на плаву в бізнесі в цю епоху, коли технологічний прогрес руйнує роботу, може бути дорогим і важким. Ми не можемо порахувати кількість компаній, які загинули, оскільки технологічні шторми спустошили діловий світ.
Ближчий погляд на вцілілі організації дещо скаже. Вони робили речі по-іншому. Вони готувалися до цих штормів. Наш експерт з питань фінансів вважає, що підприємства, які бажають використовувати гнучкі та масштабовані системи, виживають і процвітають у складних бізнес-середовищах .
Ці гнучкі системи включають інтранет-портал – онлайнову, інтуїтивно зрозумілу платформу з соціальними функціями та інтеграціями, які сприяють спілкуванню в реальному часі, командній співпраці та залученню робочої сили.
Прийняти цифрове робоче місце
Корпорації, які були негнучкими та не могли оцифрувати свої системи, першими відмовилися від своїх інструментів на хвилі технології Web 2.0. Організації, які сприяли інтеграції таких інструментів, як програмне забезпечення порталу внутрішньої мережі, вижили довше, щоб стати лідерами у відповідних галузях.
Подивіться на IBM, Amazon і Apple; ці компанії усвідомлюють, що цифрова трансформація є необхідною для їхнього бізнесу. Вони використовують системи інтранет-порталів для координації різних команд, що працюють по всьому світу. Ці інструменти оптимізують цифрові робочі місця, дозволяючи співробітникам співпрацювати та ефективно спілкуватися.
Визнавайте та винагороджуйте таланти
Ми всі знаємо проблеми з традиційними структурами визнання та винагороди працівників. Погана видимість талантів, спірні питання оцінки та такі ж нудні призи. Інтранет-портали вирішують ці проблеми, надаючи вам центральну платформу, на якій ви можете візуалізувати ефективність співробітників, де б ви не були.
За допомогою форумів, опитувань і опитувань портали внутрішньої мережі дозволяють збирати відгуки, які можуть допомогти гармонізувати системи визнання талантів і винагороди. Це дозволяє відзначати зусилля та внески через згадки у внутрішніх блогах і на домашній сторінці інтранету.
Це допомагає вам розпізнавати команди на постійній основі, а не чекати до кінця місяця чи року, щоб просто розпізнати одного чи двох співробітників. Компанії з сильним визнанням команди та структурою винагороди уникають високої плинності кадрів, з чим бореться більшість компаній у цифровому світі.
Впровадити системи керування документами
Настав час відмовитися від офісу документообігу замість цифрової системи, яка легко відстежує та знаходить файли. Якщо ваша організація все ще бореться з тоннами паперу, ви багато втрачаєте, коли йдеться про продуктивність і ефективність. Заохочуйте використання таких інструментів, як програмне забезпечення порталу внутрішньої мережі, яке має вбудовані можливості керування документами.
Завдяки інтранет-порталу співробітники можуть легко шукати, отримувати документи та обмінюватися ними. Така система також підтримує використання метаданих для легкого позначення документів тегами, що дозволяє людям використовувати ключові слова для пошуку потрібних файлів.
Інтранет-портал забезпечує безпечне редагування та обмін документами, дозволяючи використовувати дозволи. Це означає, що лише особа з достатніми правами користувача може вносити зміни в документ.
Хоча ви можете використовувати такі інструменти, як Salesforce і Office 365 SharePoint, для керування робочим процесом і персоналом, ми вважаємо за краще, щоб ви знайшли єдиний інструмент, який може виконувати більшість робочих операцій. Це економить час і гроші, оскільки ви працюєте лише з одного місця. Інтранет-портал — це такий інструмент, який дає змогу інтегрувати соціальні інструменти, програмне забезпечення CRM, програмне забезпечення для керування робочим процесом та інші системи робочого місця в центральну платформу.
LS Intranets є лідером у навчанні та розгортанні програмного забезпечення внутрішнього порталу для малого, середнього та великого бізнесу. Наші системи підходять для освіти, ІТ, охорони здоров’я, уряду, некомерційних організацій, будівництва, торгівлі та багатьох інших секторів . Зателефонуйте або поспілкуйтеся з нами, щоб отримати запитання.
Leave a Comments