Незліченні компанії інвестували час і ресурси в розробку або впровадження власних внутрішніх платформ інтранету, і це не дарма. Оскільки робоча сила продовжує розвиватися, а технології стають усе більш досконалими, багато компаній намагаються не відставати від очікувань своїх працівників.
Проблема полягає в тому, що багато великих організацій розробляють власні корпоративні інтранети, не враховуючи потреби, очікування і вподобання своїх співробітників. Оскільки наша робоча сила продовжує ставати молодшою, навіть недосвідчені працівники, які приходять в організацію, є технічно підкованими та добре розбираються в нюансах Інтернету та всіх соціальних платформ. Співробітники хочуть взаємодіяти зі своїми колегами та організацією в цілому.
Але як це зробити? Які функції інтрамережі вам потрібні, щоб гарантувати, що ваша організація прийме нову платформу та, що найважливіше, отримає позитивну рентабельність інвестицій?
Роботодавці часто роблять помилку, створюючи інтранет компанії для своїх власних уподобань і використовуючи його як інструмент для просування ініціатив компанії. Вони наповнюють платформу корпоративною інформацією і очікують, що користувачі знатимуть, де шукати потрібну їм інформацію. Вони використовують його як інструмент для розмови, а не як засіб взаємодії, для якого він був призначений. Вони очікують, що співробітники використовуватимуть платформу, навіть якщо вона громіздка та не надає можливостей соціальної взаємодії, для яких вона мала бути призначена.
Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники використовували вашу нову платформу, є певні функції внутрішньої мережі, які ви захочете включити. За мить ми перейдемо до 4 найкращих, але ось деякі інші речі, які ви завжди повинні враховувати.
Інтранет вашої компанії повинен мати прості, інтуїтивно зрозумілі та швидкі функції пошуку. Інформація повинна регулярно оновлюватися і бути завжди актуальною. Публікація, обмін і спілкування мають бути легкими та бездоганними. Сторінки не повинні бути переповнені несуттєвою інформацією, яка не буде цінною для співробітників. І це має бути цікавим! Якщо вашим співробітникам це нудно, вони не використовуватимуть його.
Отже, які, на нашу думку, є 4 найважливіші функції внутрішньої мережі компанії?
1. Співпраця є ключовим моментом
Головною перевагою та, мабуть, однією з головних причин, чому будь-яка компанія хоче мати власну інтранет є можливість командної співпраці. Зі збільшенням кількості віддаленої роботи та контрактних працівників, як ніколи важливо, щоб команди мали можливість співпрацювати та працювати разом, навіть якщо вони фізично не можуть бути разом. Якщо взяти до уваги подорожі, часові пояси, відпустку та виконання багатьох зобов’язань, стає очевидним, що ваша компанія не працює на повну ефективність, коли членам команди нелегко співпрацювати над проектами.
2. Функції внутрішньої мережі Let Make it Social
Соціальні мережі вибухнули не просто так. Оскільки більшість північноамериканців зараз активні в соціальних мережах, це демонструє наше бажання бути соціальними істотами.
Використовуйте це на свою користь і дайте своїм співробітникам можливість спілкуватися, спілкуватися та стати згуртованою командою, яка залучена та працює разом для досягнення тих самих цілей. Скористайтеся соціальними мережами для натхнення, розглядаючи функції внутрішньої мережі вашої компанії.
3. Зробіть це персональним
Надзвичайно важливо дозволити своїм співробітникам персоналізувати свій канал і інформацію. Якщо ви хочете, щоб вони використовували платформу, вам потрібно надати їм доступ до потрібної інформації. Наявність швидкої та легкої функції пошуку також є важливою частиною тут, оскільки вам потрібно полегшити людям пошук інформації, яку вони шукають.
4. Функція внутрішньої мережі: Аналітика
Зрештою, ви маєте переконатися, що звертаєте увагу на те, що роблять ваші співробітники та як це впливає на організацію в цілому. Потрібно відстежувати, які функції внутрішньої мережі працюють, а які ні.
Related Posts
Leave a Comments